AKP’den “bedelli” bekleyenlere: ‘Vatandaşlar biraz sabretsinler’

Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı “Tüm bizi izleyen vatandaşlar biraz sabretsinler, önümüzdeki dönemin ne olacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

AK Parti’den bedelli askerlik açıklaması!

Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, bedelli askerlik sorusuna ”Tüm bizi izleyen vatandaşlar biraz sabretsinler, önümüzdeki dönemin ne olacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

11 Kasım 2016 Cuma 14:43
Yerel bir televizyon kanalında soruları yanıtlayan Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı sık sık gündeme gelen ve merak edilen bedelli askerlik konusunda soruları yanıtladı. Bedelli Askerlik çıkacak mı sorusunu yanıtlayan Başçı, “Tüm bizi izleyen vatandaşlar biraz sabretsinler, önümüzdeki dönemin ne olacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

Başçı şöyle konuştu: Biz Milli Savunma Komisyonu üyesiyiz. Bize de çok mesajlar geliyor. Yoğun mesaj var bedelli askerlikle ilgili. Bizim telefonumuz herkeste var onun için bol bol mesajlar alıyoruz. Bunun bilincindeyiz. Ben özellikle gençlerimize ‘şöyle bir şey var bu var şu var’ demem yanlış olur. Günü geldiğinde bakılır böyle bir şey gerekliyse oturulur konuşulur bakılır. Tüm bizi izleyen vatandaşlar biraz sabretsinler, önümüzdeki dönemin ne olacağını hep birlikte göreceğiz. Komisyonumuzda böyle bir çalışmanın olmadığını özellikle söylemek istiyorum.

Kaynak: Yeni Akit

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org