Okullardan, asker ve polislere “moral” amaçlı mektuplar gönderilecek!

Militarizmi okullara taşımaya hazırlanan Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü, okullardaki tüm çocukların jandarma özel hareket ve polis özel hareket timlerine moral amaçlı mektup yazma emrini verdi.

Milli Eğitim Müdüründen harp seferberliği!

2016-04-21 10:15:15
İSTANBUL (DİHA) – Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, her gün onlarca Kürt çocuğunu katleden özel hareket polislerine moral vermek için “minnet ve şükran” kampanyası başlatıyor. Militarizmi okullara taşımaya hazırlanan İlçe Eğitim Müdürü, okullardaki tüm çocukların jandarma özel hareket ve polis özel hareket timlerine moral amaçlı mektup yazma emrini verdi.

Kürdistan’da sürdürülen kuşatma, katliam ve yağmaya Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman da “moral ve motivasyon” mektup kampanyasıyla katıldı. Her gün Kürt çocuklarını katleden jandarma özel hareket, polis özel hareket ve JİTEM’cilere “moral ve motivasyon” amacıyla Güngören İlçe Kaymakamlığından destur isteyen Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, özel ve kamuya ait okullarda tüm çocukları militarist duygularına alet ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Kaymakamlığa yaptığı başvurusunda yapmak istediği kampanyayı şöyle tarif etti: “İlçemiz resmi ve özel okullarında öğrenim gören öğrencilerimizde minnet ve şükran duygusunu geliştirmek, vefa ve millet sevgisi şuurunu kazandırmak, bu konuda duyarlılıklarını artırmak, zor şartlarda Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde canı pahasına vatanımızı korumak için görev yapan askerlerimize ve polislerimize moral desteği amacı ile mektup kampanyası düzenlenmesi Müdürlüğümüzce uygun görünmektedir. Makamlarımızca da uygun görüldüğü takdirde olurlarınıza arz ederim.”
militarizm-okul-mektup
(za/sd)
http://www.bestanuce9.xyz/261628/milli-egitim-mudurunden-harp-seferberligi&dil=tr

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org