Hasan Bildirici

2013 23 Kasım-Hasan Bildirici (Kendi, facebook sayfasında vicdani reddini açıkladı) Vicdani Retçi İnan Süver, haberim olmadan benim adıma Vicdani Ret bildiriminde bulunmuş. Aşağıda İnan Süver’in başvuru yazısı var. Bu başvuruyu, kendi başvurum olarak kabul ediyor, sömürgeci Türk ordusuna askerlik yapmayıp, askerlik karşılığı para ödemeyeceğimi bildiriyorum. Hasan Bildirici Kendi, facebook sayfasında farkında olarak ya da olmayarak en

2013 23 Kasım-Hasan Bildirici (Kendi, facebook sayfasında vicdani reddini açıkladı)

Vicdani Retçi İnan Süver, haberim olmadan benim adıma Vicdani Ret bildiriminde bulunmuş. Aşağıda İnan Süver’in başvuru yazısı var. Bu başvuruyu, kendi başvurum olarak kabul ediyor, sömürgeci Türk ordusuna askerlik yapmayıp, askerlik karşılığı para ödemeyeceğimi bildiriyorum.

Hasan Bildirici

Kendi, facebook sayfasında farkında olarak ya da olmayarak en samimi doğallığında sarf ettiği cümleler ile vicdani ret yapmış olan, Kürt halkının ve diğer demokrasiden yana çevrelerin gönlünde, Kürt hareketinin ise içinde önemli bir yeri olan değerli insan Hasan Bildirici’nin reddini gönderiyorum. kendisiyle doğrudan iletişime geçilebilir.

İnan suver

33 yıldır tutsak, cezalı, sürgün ve asker kaçağıyım. Askerlik yapmayacağımı, 33 yılımı özürsüz ve üzüntüsüz kabusa çevirenlere herhangi bir bedel ödemeyeceğim. bildiriyorum.

Hasan Bildirici

https://www.facebook.com/hasan.bildirici.3?fref=ts

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org