Oğul Akdoğan

2011 24 Aralık-Oğul Akdoğan (Lise Anarşist Faaliyet’in Galatasaray Lisesi önünde yaptığı etkinlikte vicdani reddini açıkladı)   Vicdani/Total Reddimdir. Ben oğul akdoğan. Liseden yeni mezun olmuş bir anarşistim. Devlet beni 12 yıl zorunlu eğittikten sonra, kapitalizmin entegrasyon merkezi olan üniversiteye göndermeye çalışmıştı. Üniversiteyi ve onun sahte özgürlüğünü reddettim. Aynı devlet şimdi beni askere göndermeye, kardeşlerimi öldürtmeye çalışıyor.

2011 24 Aralık-Oğul Akdoğan (Lise Anarşist Faaliyet’in Galatasaray Lisesi önünde yaptığı etkinlikte vicdani reddini açıkladı)

 

Vicdani/Total Reddimdir.

Ben oğul akdoğan. Liseden yeni mezun olmuş bir anarşistim. Devlet beni 12 yıl zorunlu eğittikten sonra, kapitalizmin entegrasyon merkezi olan üniversiteye göndermeye çalışmıştı. Üniversiteyi ve onun sahte özgürlüğünü reddettim. Aynı devlet şimdi beni askere göndermeye, kardeşlerimi öldürtmeye çalışıyor. Ve ben yine reddediyorum. İster orduda, ister okulda ister başka bir yerde olsun; her yerde aynı köleleştirme politikasını izleyen, ama farklı yöntemler kullanan devletin her türlü tahakkümünü reddediyorum.

Kuşaklardır, ezilenler efendilerin savaşlarında piyon olarak kullanılıyor.

Parası olan zenginler bedelli ile askere gitmezken, bizim gibi parası olmayanlar, yoksullar, ezilenler ölüme gönderiliyor. Bu yüzden ne bedelli olacağım ne de bedel ödeyeceğim. Ezenlerin karşısında her zaman ezilenlerin saflarında yer alacağım.

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org