Erdinç Kartal

2005, 22 Haziran Erdinç Kartal İsviçre – sk’ya gönderildi   (savaş karşıtları sitesine gönderilmiştir.) Militarizmin olduğu heryerde savaş, acı, gözyaşı ve kan vardır. O yüzden Türkiye de askeri ceza evlerinde bulunan başta Mehmet Tarhan olmak üzere diger anti-militarist arkadaşlara dayanışma duygularımı gönderiyorum. Asla militarist düzenin emir erleri olmayacağız. Ölmeyeceğiz ve Öldürmeyeceğiz. Dünya; henüz ” 2. Dünya Savasi

2005, 22 Haziran Erdinç Kartal İsviçre – sk’ya gönderildi

 

(savaş karşıtları sitesine gönderilmiştir.)
Militarizmin olduğu heryerde savaş, acı, gözyaşı ve kan vardır. O yüzden Türkiye de askeri ceza evlerinde bulunan başta Mehmet Tarhan olmak üzere diger anti-militarist arkadaşlara dayanışma duygularımı gönderiyorum. Asla militarist düzenin emir erleri olmayacağız. Ölmeyeceğiz ve Öldürmeyeceğiz.
Dünya; henüz ” 2. Dünya Savasi ” adi verilen kitlesel katliamin üzerinden 50 yil dahi gecmeden 3. süne niyetleniyor. Yasadigimiz cografya da dahil, tüm dünyada hüküm süren savaslar, bedellerini halklara ekosisteme ödetiyor.
Bombalar insan bedenlerini parcaliyor, kulaklar ” hatira ” diye kesiliyor, insanlara yediriliyor. Tüm yasananlar ; israil in mülteci kapmlarini bombalamasi yada Israil deki intihar saldirilari Irak in isgal, Rusya daki okul baskini ya da Rusya nin katliamlari, insansizlastirilmis Güneydogu Anadolu köyleri ; bize barisin militarizme birakilamayacagini gösteriyor.
Yarin bunun bir kopyasini, Sivas Askeri Cezaevine, Genel Kurmay
Baskanligina, Savunma Baskanligina, Cumhurbaskanligina ve Basbakanligina birer Fax cekecegim,

Dostca Selamlar…
Hic kimsenin ASKERI olmayacagiz!!!!!!
Erdinc Kartal – Vicdani Retci / Isvicre

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org