29 yaşındaki er Abdurrahman Cengiz terhisine 2 ay kala ‘intihar’ etti

İzmir’in Narlıdere İlçesi’ndeki birliğinde kısa dönem olarak askerliğini yapan 29 yaşındaki piyade er Abdurrahman Cengiz terhisine 2 ay kala intihar ederek yaşamına son verdi.

Terhisine 2 ay kala intihar etti

03 ekim 2017
İntihar eden Cengiz’in mesai arkadaşları da kendisinin kimseye zarar vermeyen sakin bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek intihar olayına inanamadıklarını söyledi.

GÜNCEL- İzmir’in Narlıdere İlçesi’ndeki birliğinde kısa dönem olarak askerliğini yapan 29 yaşındaki piyade er Abdurrahman Cengiz terhisine 2 ay kala intihar ederek yaşamına son verdi. Cengiz, memleketi Ankara’nın Kahramankazan İlçesi’nde toprağa verildi.

DHA’nın haberine göre bir hafta önce Ankara’nın Kahramankazan ilçesindeki ailesini geçen hafta ziyarete gelen piyade er Abdurrahman Cengiz, İzmir’deki birliğine döndükten 7 gün sonra intihar ederek yaşamına son verdi. Hafta sonu çarşı iznine çıkmaya hazırlanan arkadaşları Cengiz’in cesediyle karşılaşınca şok yaşadı.

ARKADAŞLARI İNTİHARA İNANAMADI

Cengiz’in Kahramankazan Belediyesi’ndeki mesai arkadaşları da kendisinin kimseye zarar vermeyen sakin bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek intihar olayına inanamadıklarını söyledi.

Kaynak: Artı Gerçek

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org