Kışlada ‘intihar’lar engellenemiyor: Mardinli asker canına kıydı

Tarhan, piyade tüfeğiyle intihara kalkıştı. Silahı güçlükle elinden alınan Jandarma er Tarhan’ın mermi ve şarjörleri de alındı. Ancak, Hakim Tarhan, ertesi gün, bir arkadaşının şarjöründen çaldığı mermiyle canına kıydı. Tarhan’ın anne ve babası hakkında öz çocuklarını intihara yönlendirdikleri gerekçesiyle dava açıldı.

Kendini Öldür Gelme Dediler, Kışlada İntihar Etti

15 Haziran 2015 Pazartesi 08:55
Amcasının kızını hamile bıraktıktan sonra askere giden Hakim Tarhan, ailesinin “Ya kendini öldür ya dönersen biz seni öldürürüz” resti üzerine intihar ett.

İlişki yaşadığı amcasının kızını hamile bıraktıktan sonra askere giden Hakim Tarhan (21), Mardin’deki ailesinin “şerefimizi beş paralık ettin, ya kendini öldür ya dönersen biz seni öldürürüz” tehdidi üzerine İstanbul’daki birliğinde piyade tüfeğiyle canına kıydı.

MERMİ VE ŞARJÖRLERİ ALINDI

İddiaya göre aileden gelen baskı sonrası sürekli ağlayan Jandarma er Tarhan’ın anne ve babası hakkında öz çocuklarını intihara yönlendirdikleri gerekçesiyle dava açıldı.Tarhan, piyade tüfeğiyle intihara kalkıştı. Silah güçlükle elinden alınan Jandarma er Tarhan’ın mermi ve şarjörleri de alındı.

ANNE VE BABAYA DAVA

Ancak, Hakim Tarhan, ertesi gün, bir arkadaşının şarjöründen çaldığı mermiyle canına kıydı. Tarhan, piyade tüfeğiyle intihara kalkıştı. Silah güçlükle elinden alınan Jandarma er Tarhan’ın mermi ve şarjörleri de alındı.

ANNE VE BABAYA DAVA

Ancak, Hakim Tarhan, ertesi gün, bir arkadaşının şarjöründen çaldığı mermiyle canına kıydı. Jandarma er Tarhan’ın anne ve babası hakkında öz çocuklarını intihara yönlendirdikleri gerekçesiyle dava açıldı.


http://www.haberler.com/kendini-oldur-gelme-dediler-kislada-intihar-etti-7417037-haberi/

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org