Bir asker de Mardin’deki askeri araç ‘kaza’sında öldü

Mardin’in Yeşilli ilçesine Bağlı Dereyanı Mahallesi’nde meydana gelen askeri araç kazasında Gürsel Erdoğan isimli bir asker öldü.

Mardin’de askeri aracın devrilmesi sonucu bir asker öldü

ANF
Güncellenme : 08.06.2014 12:18
Mardin’in Yeşilli ilçesine Bağlı Dereyanı Mahallesi’nde meydana gelen askeri araç kazasında Gürsel Erdoğan isimli bir asker öldü.

Alınan bilgiye göre, askeri aracın görev yeri olan Dereyanı Mahalesi’ne yakın karakola dönüş esnasında bilinmeyen bir nedenden dolayı devrildiği ve araçta bulunan Gürsel Erdoğan adlı askerin öldüğü öğrenildi.

ozgur-gundem.com

**

Mardin’de Devrilen Araçta Şehit Olan Erin Evine Ateş Düştü

08 Haziran 2014 DHA
Askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan komando er 21 yaşındaki Gürsel Erdoğan’ın Alaca İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü.

Mardin’de askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan komando er 21 yaşındaki Gürsel Erdoğan’ın Alaca İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü. Erdoğan Ailesi, acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu.

ACI HABERİ SUBAYLAR VERDİ

Mardin’nde bağlı bulunduğu karakola dönen askeri araç dün kontrolden çıkarak devrildi. Kazada, 6 aylık asker olan komonda er Gürsel Erdoğan şehit düştü. Çorum’un Alaca İlçesi Yıldızhan Mahallesi’nde oturan şehit’in yakınlarına acı haberi, Çorum İl Jandarma Komutanlığı subayları, sağlık ekibi eşliğinde verdi.

Mardin’de Askeri Araç Devrildi: 1 Şehit

“BIRAKIN BENİ OĞLUMA GİDEYİM”

Dede 70 yaşındaki Hacı Erdoğan, gözyaşlarına boğulurken, “Torunum benim, canım yavrum. Ölüm haberini mi alacaktık?” diyerek gözyaşı döktü. Anne 48 yaşındaki Gülseren Erdoğan ise başka bir odada ağıtlar yakarken, yakınları onu sakinleştirmeye çalıştı. Anne Gülseren Erdoğan, “Bırakın beni ben oğlumun yanına gideceğim onu Çorum’a getireceğim. Allah’ınızı severseniz beni bırakında oğluma gideyim” diyerek ağıtlar yaktı.

BABA GÜÇLÜKLE AYAKTA DURDU

3 çocuk sahibi 48 yaşındaki baba Yücel Erdoğan ise güçlükle ayakta durabildi. Bekar olan şehit er Gürsel Erdoğan’ın cenazesi, yarın öğle namazının ardından Alaca İlçesi’nde düzenlenecek törenin ardından Yeni Mezarlık’ta toprağa verileceği belirtildi.

haberler.com

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org