Vanlı askerin ‘intihar’ ettiği iddia edildi

Askerin yakını olan Mehmet Demir, intihar iddiasına inanmadıklarını ifade ederek, “Tamer çok iradeli ve neşeli bir çocuktu. Her türlü zorlukla mücadele edebilecek iradeye sahipti. Bu gün kim Taner’in intihar ettiğini duyduysa olayın intihar olmadığını söylüyor. Bu intihar değil, cinayettir” dedi.

Vanlı asker intihar etti iddiası

29 Temmuz 2015
Van’ın Erciş nüfusuna kayıtlı Tamer Bedir’in (20), 2 aydır askerlik yaptığı Afyonkarahisar İskan Bölüğü’nde intihar ettiği iddia edildi.

Van Erciş nüfusuna kayıtlı Tamer Bedir’in (20) askerlik yaptığı Afyonkarahisar İskan Bölüğü’nde intihar ettiği iddia edildi. Dün akşam saatlerinde askeri birlikten bir yetkilinin aileyi arayarak, çocuklarının intihar ettiğini söylemesi üzerine aile çocuklarının cenazesini almak için Afyon’a doğru yola çıktı.

‘Bu intihar olamaz’

Konu hakkında telefonla aradığımız ve intihar ettiği iddia edilen askerin yakını olan Mehmet Demir, intihar iddiasına inanmadıklarını ifade ederek,“Tamer çok iradeli ve neşeli bir çocuktu. Her türlü zorlukla mücadele edebilecek iradeye sahipti. Bu gün kim Taner’in intihar ettiğini duyduysa olayın intihar olmadığını söylüyor. Bu intihar değil, cinayettir” dedi.

http://www.sirnakhaber.com.tr/vanli-asker-intihar-etti-iddiasi

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org