Vicdani Ret Derneği de BirGün’lük Festival de… Bu cumartesi

29 Ağustos Cumartesi BirGün’lük Festival’de stand açıyoruz. Tanışmak, sohbet etmek ve vicdani retle ilgili bilgi almak isteyen herkesi 13:00’ten itibaren Sarıyer LifePark’a bekleriz:

Vicdani Ret Derneği BirGün’lük Festival’de

Vicdani Ret Derneği olarak 29 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek BirGün’lük Festival’de stand açıyoruz.

Saray’ın çıkarları için savaşın yükseltildiği ve gençlerin öldürüldüğü bu süreçte savaşın insan kaynağını kurutmak için yapılabilecekleri konuşmak, vicdani ret hakkında sohbet etmek, merak ettiklerini sormak ve vicdani reddini ilan etmek isteyen herkesi festivalde standımızı ziyaret etmeye çağırıyoruz.

Cumartesi günü gerçekleşecek etkinliğe ulaşmak için biletlerinizi http://www.biletix.com/etkinlik/SKBIG/ISTANBUL/tr adresinden alabilir, saat 13:00’ten itibaren Hacıosman Metro Durağı’ndan kaldırılacak olan ücretsiz servislerle Sarıyer Life Park’a ulaşabilirsiniz.

**

BirGün’lük Festival 2015
29 Ağustos 2015 13:00
Life Park, İstanbul

BirGün Gazetesi’nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği BirGün’lük Festival 2015, 29 Ağustos’ta LifePark’ta gerçekleşiyor!

BirGün’lük Festival 2015 ana sahnede Duman, Mabel Matiz, Kardeş Türküler, Bülent Ortaçgil, Hüsnü Arkan, Pilli Bebek, Özge Fışkın, Peyk ve Hakan Vreskala sahne alacak. Alternatif sahnede ise Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sekerse Tehlike, Meluses, The “I”, Kirli Çıkı, No Land ve Kooperasyon sahne alacak.

Özgürlük ve barış şarkılarının doğa ile buluşacağı festivalde, farklı renkler, farklı kültürler bir orman gibi kardeşçesine bir araya geliyor. Kendi tarzlarında ülkenin en önemli sanatçılarının bir araya geldiği festival, dayanışma zenginliğimizi en geniş şekilde kapsamayı hedefliyor.

Oyunların, yarışmaların, BirGün yazarları başta olmak üzere pek çok sanatçı ve aydın ile tanışma – söyleşi imkanlarının olacağı, dayanışma ruhunun, eğlencenin, doğayla buluşmanın, bir arada olmanın keyfinin yaşanacağı BirGün’lük Festival’i kaçırmayın.

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org