5 Aylık Askerin ‘İntihar’ına Ailesi İnanamadı

“Oğlum 5 ay önce askere gitti. Hatay’ın Serinyol İlçesi’ndeki jandarma birliğinde bandocu olarak görev yapıyordu. Askerliği de çok sevdiği için uzman çavuş olarak kalmak için sınava hazırlanıyordu. 3 gün önce kendisine diplomasını gönderdim. Bugün öğle saatlerinde ölüm haberini aldık. Ölüm ona hiç yakışmadı

Ailesi 5 Aylık Askerin İntihar Haberi ile Yıkıldı

23 Eylül 2014 Salı 17:48
Antalya’dan vatani görev için Hatay’ın Serinyol İlçesi’ne giden 5 aylık er 21 yaşındaki Ufuk Gölbez’in, birliğinde intihar ettiği belirtildi.

Antalya’dan vatani görev için Hatay’ın Serinyol İlçesi’ne giden 5 aylık er 21 yaşındaki Ufuk Gölbez’in, birliğinde intihar ettiği belirtildi. Gölbez ailesine acı haberi, komutanları verdi.

Adem Gölbes, oğlu Ufuk Gölbez’in yaşam dolu olduğunu ve intihar için bir nedeni olmadığını söyledi. Gölbez, “Oğlum 5 ay önce askere gitti. Hatay’ın Serinyol İlçesi’ndeki jandarma birliğinde bandocu olarak görev yapıyordu. Askerliği de çok sevdiği için uzman çavuş olarak kalmak için sınava hazırlanıyordu. 3 gün önce kendisine diplomasını gönderdim. Bugün öğle saatlerinde ölüm haberini aldık. Ölüm ona hiç yakışmadı” dedi.

Koyu bir Antalyaspor taraftarı olan Ufuk Gölbez’in cenazesi, yarın Antalya Muratpaşa Camii’nde öğle namazını müteakip düzenlenecek askeri tören sonrasında Korkuteli İlçesi Kemerağzı Köyü’nde toprağa verilecek. Çevresi tarafından çok sevilen Ufuk Gölbez’in, uzman çavuş olmak için sınavlara hazırlandığı ifade edildi. – Antalya

haberler.com

Askerde şüpheli ölüm – demokrathaber.net

Ben dokunmaya kıyamazdım ama oğluma kıydılar – haberler.com

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org