Arınç: Dövizle askerlik 6 bin Euro’dan bin Euro’ya düşürülecek

Almanya’nın Köln kentinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği UETD’nin düzenlediği Çanakkale programına katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, halen 6 bin Euro olan dövizle askerlik bedelini seçimlerden sonra bin Euro’ya düşürecekleri sözünü verdi.

Dövizle Askerlikte Büyük İndirim

03 Nisan 2015 Cuma 08:46
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 6 bin euro olan dövizle askerlik bedelini bin euro’ya düşeceğini söyledi.

Bedelli askerlik ücretinde indirim yapılacak. Müjdeyi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç verdi. Arınç ayrıca pasaport harçlarınında ucuzlayacabileceğini söyledi.

ALMANYA’DA AÇIKLADI

Almanya’nın Köln kentinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği UETD’nin düzenlediği Çanakkale programına katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“DÖVİZLE ASKERLİK BEDELİNİ DÜŞÜRECEĞİZ”

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç konuşmasında ayrıca, yurtdışında yaşayan ve 8 Mayıs’ta yurtdışı temsilciliklerde oy kullanmaya başlayacak olan Türk vatandaşlarına sandığa gitmeleri çağrısında bulundu. Halen 6 bin Euro olan dövizle askerlik bedelini seçimlerden sonra bin Euro’ya düşürecekleri sözünü veren Arınç, pasaport harçlarında da indirim yapılabileceğini ifade etti.

http://www.haberler.com/bedelli-askerlikte-buyuk-indirim-7151794-haberi/

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org