“Vicdani Ret Atölyeleri”nin 3. sü 12 Mart’ta Ankara’da

Vicdani retle ilgili tüm sorularınız bu atölyede cevap bulacak. Katılım sayısı sınırlı olduğundan [email protected] ve facebook.com/VicdaniRetDernegi adresleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Vicdani reddin yaygınlaştırılması ve toplumsallaşması amacıyla Vicdani Ret Derneği olarak planladığımız Vicdani Ret Atölyeleri’nin üçüncüsü 12 Mart Cumartesi günü, Ankara’da, saat 14.00 – 17.00 arası Tayfa Kitap Kafe’de gerçekleşecek.

Bugüne kadar İzmir ve Mersin’de gerçeleştirdiğimiz ve toplam 5 şehirde planladığımız atölyelerde, hem o şehirlerdeki kurumlarla dayanışma ilişkilerinin geliştirilmesi hem de katılımcıların vicdani ret üzerine merak ettikleri konuların cevaplanması; böylelikle, vicdani reddin yaygınlaşması ve toplumsallaşması hedefleniyor.

Derneğimizin avukatları ve vicdani retçilerin de katılacağı bu atölyelerde deneyim aktarımı olduğu kadar, hukuki ve yasal süreçler konusunda da katılımcılar bilgilendirilecek. Ayrıca, Vicdani Ret Derneği çalışmaları da tanıtılacak.

Katılım sayısı sınırlı olduğundan katılmayı düşünen kişi ya da kurumların [email protected] ya da facebook.com/VicdaniRetDernegi adresinden VR-DER ile iletişime geçmelerini bekliyoruz.
vr-der-etkinlik-atolye-ankara

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org