Bülent Ersoy: “Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun”

Sanatçı Bülent Ersoy, dün Beşiktaş’ta yaşanan bombalı saldırıyla ilgili bir mesaj yayınladı. Ersoy, 38 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı.

11 Aralık 2016 Pazar 21:21

“Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun”

Bülent Ersoy, 38 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı kınadı

11 Aralık 2016 Pazar 21:21
Sanatçı Bülent Ersoy, dün Beşiktaş’ta yaşanan bombalı saldırıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

“Bitsin bu ızdırap” diyen Ersoy “Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun” dedi.

Ersoy’un mesajı şöyle:

“Muhterem Türk Milleti; Hepimizi derin bir teessür ve yasa boğan dün gece Beşiktaş’ta yaşanılan terör saldırısında yaşamlarını kaybeden gencecik kardeşlerimizi, evlatlarımızı yitirmenin derin acısını yüreğimde riyasız olarak hissetmekteyim…

Yaşamlarını kaybeden şehit kardeşlerime Yüce Allahımdan rahmet ve mağfiret; geride kalan acılı ailelerine ecir ve sabır; yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum Yüce Rabbimden. Bu ülkenin bir ferdi olarak dileğim o ki; Büyük Türkiyem ve Yüce Türk Milleti artık şehit cenazelerinin ardından ağlamasın, ağlamayalım.

Her defasında “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” diyor, ama aslan gibi kardeşlerimizi, evlatlarımızı, eşlerimizi, babalarımızı, analarımızı gözyaşlarımız ve yangın yerine dönmüş yüreklerimizle yine yine ve yine topraklara koyuyoruz. Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun. Ve bitsin bu azap ve ızdırap.

Bülent Ersoy

Kaynak: Demokrat Haber

**

Türkiye’de bir yılda sivillerin de can verdiği 25 bombalı saldırı gerçekleştirildi – Demokrat Haber

PAYLAŞ.
VicdaniRet.org