DWQA QuestionsCategory: Genel-Bunların Dışındabakaya kaldıktan sonra yurt dışına çıkabilir miyiz her hangi bir sorun olurmu ?
46 Answers
Anonymous answered 4 sene ago

Arkadaslar merhaba bugün pasaport icin muracaat ettim.Yoklama kacagı olmusum orada pasaport ıslemım devam edıyor.Anak beni polisler askerlık subesıne goturdu ve 15 gun ıcınde saglık raporu alıp teslım etmemı ıstedılerçPasaport gelecek fakat yurt dısına cıkıs yapabilirmiyim.Emniyette ki bir arkadas cıkabilirsin dedi.Gbt kontrolunde degıl sadece pasaport ta cıkıyormus askerlık ve yoklama kacagı.Gercekten bu sekılde yurt dısına cıkan var mı?

Anonymous answered 4 sene ago

MERHABALAR. OCAK 2017 TARİHİNDE ASKER KAÇAĞI DURUMUNA DÜŞÜYORUM.NİSAN 2017 TARİHİNDE YURTDIŞINA ÇIKMAM GEREKİYOR. YURTDIŞINA ÇIKMAMA İZİN VERİRLER Mİ?

Anonymous answered 4 sene ago

Selam arkadaslar. 9Yıldır yoklama kaçayım. pasaport çıkarıp yurt dışına gitmem gerek. sorun çıkar mı? lutfen cvp verırmısıniz 3 yanında kızımın var onu gormem lazım

Anonymous answered 4 sene ago

9 yillik bakayayim,eylulde pasapot aldim,karakolda tutanak tutup biraktilar,6 gun sonra pasaportum geldi sonrasinda vize aldim ve 16 kasimda Ataturk havaalanindan gunduz saat 10 30 da cikis yaptim…hic bir sey sormadilar..kisaca sorun yok yollar acik…

Anonymous answered 4 sene ago

Merhabalar,
Yurtdısında okuyorum ancak okulumu bır turlu yok’e saydıramıyorum, 8 aydır da bakaya durumundayım. 1.5 yıldır da türkiye’ye donmedim. Aralık ayında bir ziyaret yapmak istiyordum, yorumlara bakınca sıkıntı olmuyor gibi duruyor ama havaalanında karşılaşabileceğim şeyler nelerdir bilen birisi aydınlatabilir mi? Girerken de çıkarken de pasaport kontrollerinde mi takılıyor bakaya durumundaki insanlar nedir durum? Tesekkürler simdiden.

VicdaniRet.org